Mieli, tėveliai,

šiame puslapyje dalinamės Jūsų atsiliepimais apie Koriuko darželį.

Jei ir Jūs norite palikti atsiliepimą, brūkštelit mums į žemiau esančią formą.

Visada smagu būti įvertintiems 🙂

Štai ką apie “Koriuką” sako tėveliai!

.

Darželį rinkomės atsakingai, juk tai pirmoji ugdymo įstaigą kurią lankys mūsų dukra. Nei karto neteko gailetis dėl pasirinkimo. Dukrytė gan greitai priprato, matėme, kad visi vaikų poreikiai yra patenkinti, nei vienam netrūko dėmesio ar meilės. Labai norime padėkoti auklėtojoms Dovilei, Odetai ir Vaidai, jų dėka mūsų dukra tapo savarankiškesnė ir drausmingesnė. Auklėtojos puikiai supažindino su darželio tvarka, sustiprino dukros socialinius įgūdžius, įkvėpė drąsos, suteikė pasikėjimo savimi – manau dėl šių priežasčių nereikėjo jokios adaptacijos perėjus į valstybinį darželį.

Drąsiai rekomenduoju Koriuko darželį kaip patikimą ir saugų, kuriame vaikai labai mylimi. Jei reiktų dar kartą rinktis tarp privačių darželių, vėl pasirinktumėme Koriuką 🙂

Regina

2018.09.18
.

Mūsų Karolina darželį pradėjo lankyti 1 m 10 mėn. Pirmos dienos laukėm su dideliu nerimu, tačiau jau po savaitės priprato, palikdavome ją su šypsena, pasiimdavome taip pat. Tai įvyko tik puikių auklėtojų dėka. Drąsiai galiu sakyti, kad tai žmonės, iš kurių sklinda begalinė šiluma ir gerumas. Grupės darželyje labai jaukios, erdvios, šviesios. Su vaikučiais tikrai daug dirbama.
Sakau didelį AČIŪ auklėtojoms ir direktorei Dianai! Gyvuokite dar ilgai ilgai, mes jūsų neužmiršim :*.

Karolinos mama Dovilė

2018.09.16
.

Mūsų dukrytė Milana, šį darželį “Koriukas” pradėjo lankyti dar visai mažytė, budama tik 1m 5mėn.  Nuo pat pirmos lankymo dienos, buvo visiskai ramu dukrytę palikti nuostabių auklėtojų apsuptyje. Žinojau, kad Milana bus pasirūpinta, nes auklėtojos sugebėdavo kiekvienam vaikučiui dėmesį paskirstyti kam tuo metu jo reikėjo. Auklėtojos labai rūpestingos, atidžios, dirbančios su didele meile. Visos auklėtojos nuostabios, bet auklėtojos Ilona ir Kristina galėčiau prilyginti ANGELAMS arba gerosioms FĖJOMS. Manau suprasit ką šiais žodžiais noriu pasakyti. Didelis AČIŪ joms už begalinę šilumą, kuria jos spinduliuoja.

Dėkoju visoms auklėtojoms, kad sukūrė jaukią atmosferą darželyje. Vaikučiai šoko ir dainavo, darė visokius rankdarbėlius ir kultūrinosi. Į darželį ir spektaklėliai atvykdavo.
Dėkoju darželio direktorei Dianai už puikų kolektyvą už sukurtą jaukią aplinką. Darželio patalpos naujos labai šviesios, ideali švara. Daug įvairiausių žaislų ir knygučių. Inventorius atnaujinamas ir papildomas. Taip pat pati direktorė Diana labai maloni ir šiltas žmogus. Linkiu Jums ilgai klestėti ir plėstis!
Šį darželį “Koriuką” tikrai rekomenduosiu draugams ir pažįstamiems, nes mes likom labai patenkinti!
Linkim Jums didelės Sėkmės!!!

Edita

2018.09.03

.

Mūsų mažąją dukrytę Eglutę į Koriuko darželį pradėjome leisti nuo 1,5 metukų. Auklėtojos buvo labai mielos ir rūpestingos, tad Eglutė greitai apsiprato ir noriai lankė darželį. Net ir patys mažiausi vaikučiai įtraukiami į kūrybinių darbelių veiklą, muzikos užsiėmimus, vežami į teatrą, kitas edukacines išvykas, labai greitai išmoksta savarankiškumo. Pamenu, kad net išsižiojau, kai pirmą kartą pamačiau, kad mažoji pati moka apsimauti  kelnytes ar pėdkelnes, nors maniau, kad tam dar per anksti. Kadangi gyvename užmiestyje vyresnioji dukra pradinukė ateidavo po pamokų į darželį paruošti pamokų, pailsėti ir pažaisti, tad mes ramiai dirbdavome savo darbus, žinodami, kad mūsų dukros saugios, pamaitintos ir prižiūrimos. Nors per darželio lankymo laikotarpį nepavyko išvengti auklėtojų kaitos, esame labai dėkingi darželio vadovei Dianai, kad surasdavo labai mielas, šaunias ir nuoširdžias auklėtojas.

Eglutės mama Renata

2016.09.21

Sveiki. Prieš palikdami darželį norėtume padėkoti už dėmesį, skirtą mūsų sūnui Armandui. Darželis jam tapo mėgstama vieta, kur keliaujama su dideliu noru.

Armando tėtis Mindaugas

2016.08.08

.

Esu labai patenkinta, kad mano vaikas lanko būtent šį darželį, kadangi pati ugdymo programa yra labai šiuolaikiška. Į darželį dažnai atvyksta edukacinės programos, o ir pats darželis nevengia kažkur išvykti, nes tai plečia vaiko akiratį. Kiekviena diena vyksta ugdymas: vaikai daro įvairius darbelius bei naudoja skirtingas technikas – klijuoja, piešia, spalvina ir pan.Daug mokosi įvairiu eilėraštuku, o tai lavina vaiko atmintį ir vaizduotę, dėlioja įvairias dėliones, vyksta muzikos pamokėlės. Kiekviena diena kupina geru įspūdžiu!

Mama Dovilė

2016.05 03

.

Darželį sūnus Dominykas lanko dar tik 10 mėnesių, bet nuostabesnio darželio už šį mes neįsivaizduojame. Sūnui 2,6 metų o visiškai suprantamai kalba, deklamuoja eilėraščius ir daineles. Vaikučiai vežami į spektaklius. Auklėtojos labai geros, su vaikais kalbamasi kaip su suaugusiais (kažkada atvedžiau Dominyką jis verkė, nenorėjo likti. Tačiau auklėtoja Virginiją jį paėmusi nusinešė į grupe, pasisodino ant kėdutės ir kokias 10 min kalbėjosi su juo. Aišku mama stovėjo už durų ir klausė :)) aš net neturiu žodžiu kaip išgirti šį darželį. Labai labai rekomenduoju.

Mama Diana

2016.04.27

.

Noriu išreikšti savo nuomonę apie Jūsų nuostabųjį darželį ” Koriukas”. Esu labai patenkinta leisdama savo mergytę į Jūsų darželi. Jau po pirmojo lankymo mėnesio mano mažoji princesė išmoko klijuoti įvairius darbelius. Darželio auklėtojos, šauniai susitvarko su vaikais. Tėja jau moka pati apsirengti ir nusirengti. Jūsų dėka mes nebenešiojame pampersų. Auklėtojos informuoja apie vaiko elgesį ir pakritikuoja ir pagiria, kas yra labai svarbu. Auklytė Virginija viena iš šauniausių auklėtojų, kuri moka sutramdyti mano mergytės kaprizus. Darželio “Koriuko”  veikla esu patenkinta, labai esu dėkinga už ekskursijas vaikams, jų lavinimą. Muzikos pamokėlės, kurios labai naudingos. Nieko blogo negaliu pasakyti apie Jūsų įstaigą, kadangi Tėja namo iš darželio nenori vykti. Rekomenduoju Jūsų darželį savo draugėms, nes tikrai esu juo patenkinta.

Mama Vaida

2016.04.04

.

Esu Sandros Raziulytės, kuri lanko darželį “Koriukas”, mama. Noriu padėkoti šio darželio auklėtojoms už atsidavimą savo darbui. Palikusi dukrą puikiose rankose, visą dieną ramiai dirbu savo darbą, nes žinau, kad mano vaiku bus tinkamai pasirūpinta. Sandrutė sunkiai pasilieka net su seneliais (nors bendrauja su jais reguliariai), o į darželį eina su didžiausiu malonumu. Džiaugiuosi, kad darželyje vyksta įdomūs užsiėmimai, organizuojamos ekskursijos, linksmos šventės. Būtent darželyje mano vaikas išmokytas gerti iš puodelio (namuose niekaip nepavyko to padaryti), savarankiškai valgyti, pradėjo daugiau kalbėti. Auklėtojos visada prižiūri, kad vaikas būtų tinkamai aprengtas (nebūtų sukaitęs, jei šalta – uždeda megztuką), dažnai grįžtame namo su “šukuosenom” (beje, namuose rėkia vos pamačiusi šukas). Auklėtojos nuolat informuoja, kaip vaikui sekėsi darželyje (kaip valgė, miegojo, bendravo ir pan.). Džiaugiuosi, kad ypatingas dėmesys yra skiriamas vaikų saugumui. Dėka auklėtojų profesionalumo mano dukra nė karto nebuvo užsigavusi (net namuose ne visada pavyksta to išvengti). Dar kartą noriu padėkoti visam darželio kolektyvui už jų sunkų ir atsakingą darbą!

Sandrutės mama

2016.03.15