Jūsų atsiliepimai

Štai ką apie “Koriuką” sako tėveliai!

Mieli, tėveliai,

šiame puslapyje dalinamės Jūsų atsiliepimais apie Koriuko darželį.

Jei ir Jūs norite palikti atsiliepimą, brūkštelit mums į žemiau esančią formą.

Visada smagu būti įvertintiems!

Jau po pirmo apsilankymo darželyje “Koriukas” , širdis buvo visiškai rami, tikriausiai dėl to ir dukrytės adaptacija praėjo lengvai. Didelė darželio erdvė, besišypsanti ir šiltai bendraujanti direktorė ir auklėtojos, linksmi žaidžiantys vaikai:) Dukrytė labai daug išmoko, tapo savarankiškesnė, drąsesnė, už tai labai nuoširdžiai noriu padėkoti visam darželio kolektyvui.:) Pačios geriausios rekomendacijos! 🙂

Rusnės mama
2023 07 28

Puikus darželis su nuostabiomis auklėtojomis ir direktore. Nuoširdžiausias AČIŪ Jums, Diana, Dovile, Elvira, Odeta už Jūsų rūpestį, šilumą, dėmesį, kantrybę ir gerumą . Darželis mums buvo tarsi antri namai. Sūnus darželį lankė nuo dviejų iki septynerių metų. Nuo pat pirmų dienų sūnų darželyje palikdavome ramia širdimi, nes matydavome kaip jis gerai jaučiasi ir kaip jam patinka. AČIŪ už puikų paruošimą mokyklai, pastebime puikius rezultatus.
Didžiausios rekomendacijos šiam darželiui!

Amilio tėveliai
2022 11 04

Norime palikti atsiliepimą, apie jūsų darželį . Buvo labai džiugu matyti kaip auga ir tobulėja mūsų berniukas Leonardas. Jau 3-ią savaitę lankome naują darželį, adaptacija praėjo sėkmingai ir dabar tikrai pastebime palyginus su kitais vaikais, kiek daug visko jis išmoko pas jus. Didžiuliai nuopelnai auklėtojoms, o ypač Leonardo mėgstamiausiai auklėtojai Verai, pas kurią visada jis eidavo su šypsena .
Linkime jums ir jūsų kolektyvui didžiausios sėkmės

Leonardo tėveliai Lina ir Paulius
2022 09 16

Padėką skiriu visam Koriuko kolektyvui 🙂

Noriu padėkoti už šiltą priėmimą, kantrybę auklėjant ir visą auklėtojų rūpestį.
Džiaugiausi kad nereikia vaiko versti eiti į darželį, visada eidavo su šypsena ir puldavo į glėbį auklėtojoms. Ačiū už rūpestį, už draugišką ir šiltą bendravimą, kartais pastabas 🙂
Mūsų Jonukas gerokai paaugo per tuos metus, patobulėjo, išmoko naujų dalykų, tapo savarankiškesnis. Labai dėl to džiaugiamės ir dėkojame 🙂

Linkime sėkmės ir gausaus vaikų būrio!

Jonukas ir Tėveliai
2022 09 14

Patys geriausi atsiliepimai apie “Koriukas” darželį!
Direktorė – nuostabus žmogus, atsidavusi savo darbui visu 10000%. Nuostabios auklėtojos, kurios visada suteiks reikiamą informaciją, pagelbės ir pakonsultuos visais reikiamais klausimais. Vaikas visada grįždavo namo su gera nuotaika ir nekantraudavo, kada vėl vyks į darželį. Labai rekomenduoju visiems šią ugdymo įstaigą 🙂

Emilio tėvelis
2021 11 11

Dėkojame už daugiau nei penkis metus praleistus kartu! Kad užaugome kartu, ugdėmės, šventėm visas šventes! Dėkojame už auklėtojų rūpestį ir atsidavimą tokiam svarbiam darbui!
Didelės sėkmės ir linkime išaugti į mokyklėlę!

Viliaus tėveliai
2021 09 01

Darželis – tarsi antri namai!
Rinkausi ypatingai atsakingai! Esu labai patenkinta tvarka, higiena, ugdymo veiklomis programa, maistu ir žinoma auklėtojų nuostabiu darbu! Jų meile mažiesiems ir kantrybe. Tarti Ačiū yra per maža…
Pirmas darželis, kuris paliko nuostabų įspūdį mano dukrytei Kotrynai! Visas dienas keliauja su neapsakomai dideliu noru, šypsena! O tai yra geriausias įvertinimas koks tik galėtu būti!
Aš kaip mama tariu didelį AČIŪ!

Kotrynos mama Judita
2021 03 12

Išleisti vaiką į darželį buvo kur kas lengviau nei maniau. Darželio auklėtojos rūpestingos, malonios, draugiškos, būtent tokioms vaiką palikti nebuvo sunku. Darželis jaukus, švarus. Visiems rekomenduočiau!Ačiū auklytėms, kad taip puikiai rūpinasi mūsų dukryte!

Emos mama
2021 03 09

Mūsų dukrytė Gabija darželį Pilaitėje pradėjo lankyti beveik dviejų metukų. Buvo neramu, kaip praeis adaptacija, nes iki tol ji niekada nebuvo paliekama su kitais. Žinojau, kad bus sunku. Tačiau viskas vyko palengva, bet sklandžiai. Priprato regis greitai, bet pilnai atsipalaiduoti prireikė 4 mėnesių. Jautrus vaikas ji pas mus, bet šiuo metu tai ką matau, esu labai laiminga. Džiaugiuosi emocinio intelekto lavinimo užsiėmimais ir, tuo, kad auklėtojos kreipia dėmesį ir atsižvelgia į emocinę vaiko būklę, bando spręsti iškilusius keblumus, pataria. Nuolat vyksta abipusis bendravimas, žinau, kaip jaučiasi mano vaikas ir ką veikia daželyje.
Pradėjus lankyti darželį pastebiu progresą daugelyje sričių. Gabija tapo savarankiškesnė, drąsesnė, pagerėjo kalba, ėmė daugiau kalbėti, išmoko pasakyti, kaip jaučiasi. Matau, kad bendravimas su kitais vaikais ir buvimas auklėtojų globoje –  tik į naudą. Smagu, kad atradome „Koriuką“ ir kad jis yra pirmasis Gabijos darželi.

Gabijos mama
2020 03 08

Džiaugiamės, kad dukra noriai lanko šį nuostabų darželį ir teigiamai reaguoja į auklėtojas – kas parodo, jog ji darželyje jaučiasi gerai. Svarbu, kad kreipiamas dėmesys į kiekvieno vaiko individualumą, pomėgius ir norus! Vertiname visus papildomus užsiėmimus (karate, šachmatų, anglų k. ir kt.) vykdomus darželyje, taip pat išvykas ir spektakliukus, kuriuose dukra gali sudalyvauti – tai labai naudinga vaiko raidai.

Austėjos tėveliai
2020 08 15

Esame labai patenkinti šiuo darželiu!!! Lankome jau beveik keturis metus. Į darželį, kaip į šventę: sako mano vaikas. Nuostabios ir be galo mylimos auklėtojos! Jų dėka diena vaikui būna tobula! Tikrai šį darželį rekomenduoju tiems, kas nori, kad jų vaikas būtų laimingas!!! Ačiū, kad esate, o labiausiai ačiū AUKLĖTOJOMS Jūs nuostabios!!!

Mama
2020 05 20

Mūsų sūnus darželį lanko jau dvejus metus, esame labai patenkinti ir atmosfera, ir kolektyvu, ir tuo, kad laiko, dėmesio bei pastangų skiriama vaikams, jų lavinimui. Džiugas džiaugiasi, turi draugų, myli ir gerbia savo auklėtojas. Savo ruožtu joms esame dėkingi ir mes – tėveliai.  Nesigailėjau savo sprendimo rinktis šį darželį nei akimirkos.

2020 03 23
Gintarė

Neįtikėtinai geras darželis:
– Šiltai priima
– Maloniai bendrauja
– Visada jautiesi laukiamas
– Saugu, ramu palikti savo vaiką, kokybiška aplinka
– Auklėtojos, tai iš viso kosmosas (kantrybė, profesionalumas, mandagumas).

Onutės mama
2020 02 13

Pozityviai vadovaujanti direktorė bei nuostabi atmosfera. Kiekvieno vaiko adaptacijai skiriamas didelis dėmesys. Galimybė papildomai lankyti keramikos būrelį, muzikos pamokas, anglų (yra kitų būrelių), kūrybinės valandėlės skatina vaikų žingeidumą. Daug spektaklių apsilanko darželyje, kas mėnesį vis naujas. Tik patys geriausi atsiliepimai!

Jokūbo mama
2020 02 02

Darželį rinkomės atsakingai, juk tai pirmoji ugdymo įstaigą kurią lankys mūsų dukra. Nei karto neteko gailetis dėl pasirinkimo. Dukrytė gan greitai priprato, matėme, kad visi vaikų poreikiai yra patenkinti, nei vienam netrūko dėmesio ar meilės. Labai norime padėkoti auklėtojoms Dovilei, Odetai ir Vaidai, jų dėka mūsų dukra tapo savarankiškesnė ir drausmingesnė. Auklėtojos puikiai supažindino su darželio tvarka, sustiprino dukros socialinius įgūdžius, įkvėpė drąsos, suteikė pasikėjimo savimi – manau dėl šių priežasčių nereikėjo jokios adaptacijos perėjus į valstybinį darželį.

Drąsiai rekomenduoju Koriuko darželį kaip patikimą ir saugų, kuriame vaikai labai mylimi. Jei reiktų dar kartą rinktis tarp privačių darželių, vėl pasirinktumėme Koriuką 🙂

Regina

2018.09.18
.

Mūsų Karolina darželį pradėjo lankyti 1 m 10 mėn. Pirmos dienos laukėm su dideliu nerimu, tačiau jau po savaitės priprato, palikdavome ją su šypsena, pasiimdavome taip pat. Tai įvyko tik puikių auklėtojų dėka. Drąsiai galiu sakyti, kad tai žmonės, iš kurių sklinda begalinė šiluma ir gerumas. Grupės darželyje labai jaukios, erdvios, šviesios. Su vaikučiais tikrai daug dirbama.
Sakau didelį AČIŪ auklėtojoms ir direktorei Dianai! Gyvuokite dar ilgai ilgai, mes jūsų neužmiršim :*.

Karolinos mama Dovilė

2018.09.16
.

Mūsų dukrytė Milana, šį darželį “Koriukas” pradėjo lankyti dar visai mažytė, budama tik 1m 5mėn.  Nuo pat pirmos lankymo dienos, buvo visiskai ramu dukrytę palikti nuostabių auklėtojų apsuptyje. Žinojau, kad Milana bus pasirūpinta, nes auklėtojos sugebėdavo kiekvienam vaikučiui dėmesį paskirstyti kam tuo metu jo reikėjo. Auklėtojos labai rūpestingos, atidžios, dirbančios su didele meile. Visos auklėtojos nuostabios, bet auklėtojos Ilona ir Kristina galėčiau prilyginti ANGELAMS arba gerosioms FĖJOMS. Manau suprasit ką šiais žodžiais noriu pasakyti. Didelis AČIŪ joms už begalinę šilumą, kuria jos spinduliuoja.

Dėkoju visoms auklėtojoms, kad sukūrė jaukią atmosferą darželyje. Vaikučiai šoko ir dainavo, darė visokius rankdarbėlius ir kultūrinosi. Į darželį ir spektaklėliai atvykdavo.
Dėkoju darželio direktorei Dianai už puikų kolektyvą už sukurtą jaukią aplinką. Darželio patalpos naujos labai šviesios, ideali švara. Daug įvairiausių žaislų ir knygučių. Inventorius atnaujinamas ir papildomas. Taip pat pati direktorė Diana labai maloni ir šiltas žmogus. Linkiu Jums ilgai klestėti ir plėstis!
Šį darželį “Koriuką” tikrai rekomenduosiu draugams ir pažįstamiems, nes mes likom labai patenkinti!
Linkim Jums didelės Sėkmės!!!

Edita

2018.09.03

.

Mūsų mažąją dukrytę Eglutę į Koriuko darželį pradėjome leisti nuo 1,5 metukų. Auklėtojos buvo labai mielos ir rūpestingos, tad Eglutė greitai apsiprato ir noriai lankė darželį. Net ir patys mažiausi vaikučiai įtraukiami į kūrybinių darbelių veiklą, muzikos užsiėmimus, vežami į teatrą, kitas edukacines išvykas, labai greitai išmoksta savarankiškumo. Pamenu, kad net išsižiojau, kai pirmą kartą pamačiau, kad mažoji pati moka apsimauti  kelnytes ar pėdkelnes, nors maniau, kad tam dar per anksti. Kadangi gyvename užmiestyje vyresnioji dukra pradinukė ateidavo po pamokų į darželį paruošti pamokų, pailsėti ir pažaisti, tad mes ramiai dirbdavome savo darbus, žinodami, kad mūsų dukros saugios, pamaitintos ir prižiūrimos. Nors per darželio lankymo laikotarpį nepavyko išvengti auklėtojų kaitos, esame labai dėkingi darželio vadovei Dianai, kad surasdavo labai mielas, šaunias ir nuoširdžias auklėtojas.

Eglutės mama Renata

2016.09.21

Sveiki. Prieš palikdami darželį norėtume padėkoti už dėmesį, skirtą mūsų sūnui Armandui. Darželis jam tapo mėgstama vieta, kur keliaujama su dideliu noru.

Armando tėtis Mindaugas

2016.08.08

.

Esu labai patenkinta, kad mano vaikas lanko būtent šį darželį, kadangi pati ugdymo programa yra labai šiuolaikiška. Į darželį dažnai atvyksta edukacinės programos, o ir pats darželis nevengia kažkur išvykti, nes tai plečia vaiko akiratį. Kiekviena diena vyksta ugdymas: vaikai daro įvairius darbelius bei naudoja skirtingas technikas – klijuoja, piešia, spalvina ir pan.Daug mokosi įvairiu eilėraštuku, o tai lavina vaiko atmintį ir vaizduotę, dėlioja įvairias dėliones, vyksta muzikos pamokėlės. Kiekviena diena kupina geru įspūdžiu!

Mama Dovilė

2016.05 03

.

Darželį sūnus Dominykas lanko dar tik 10 mėnesių, bet nuostabesnio darželio už šį mes neįsivaizduojame. Sūnui 2,6 metų o visiškai suprantamai kalba, deklamuoja eilėraščius ir daineles. Vaikučiai vežami į spektaklius. Auklėtojos labai geros, su vaikais kalbamasi kaip su suaugusiais (kažkada atvedžiau Dominyką jis verkė, nenorėjo likti. Tačiau auklėtoja Virginiją jį paėmusi nusinešė į grupe, pasisodino ant kėdutės ir kokias 10 min kalbėjosi su juo. Aišku mama stovėjo už durų ir klausė :)) aš net neturiu žodžiu kaip išgirti šį darželį. Labai labai rekomenduoju.

Mama Diana

2016.04.27

.

Noriu išreikšti savo nuomonę apie Jūsų nuostabųjį darželį ” Koriukas”. Esu labai patenkinta leisdama savo mergytę į Jūsų darželi. Jau po pirmojo lankymo mėnesio mano mažoji princesė išmoko klijuoti įvairius darbelius. Darželio auklėtojos, šauniai susitvarko su vaikais. Tėja jau moka pati apsirengti ir nusirengti. Jūsų dėka mes nebenešiojame pampersų. Auklėtojos informuoja apie vaiko elgesį ir pakritikuoja ir pagiria, kas yra labai svarbu. Auklytė Virginija viena iš šauniausių auklėtojų, kuri moka sutramdyti mano mergytės kaprizus. Darželio “Koriuko”  veikla esu patenkinta, labai esu dėkinga už ekskursijas vaikams, jų lavinimą. Muzikos pamokėlės, kurios labai naudingos. Nieko blogo negaliu pasakyti apie Jūsų įstaigą, kadangi Tėja namo iš darželio nenori vykti. Rekomenduoju Jūsų darželį savo draugėms, nes tikrai esu juo patenkinta.

Mama Vaida

2016.04.04

.

Esu Sandros Raziulytės, kuri lanko darželį “Koriukas”, mama. Noriu padėkoti šio darželio auklėtojoms už atsidavimą savo darbui. Palikusi dukrą puikiose rankose, visą dieną ramiai dirbu savo darbą, nes žinau, kad mano vaiku bus tinkamai pasirūpinta. Sandrutė sunkiai pasilieka net su seneliais (nors bendrauja su jais reguliariai), o į darželį eina su didžiausiu malonumu. Džiaugiuosi, kad darželyje vyksta įdomūs užsiėmimai, organizuojamos ekskursijos, linksmos šventės. Būtent darželyje mano vaikas išmokytas gerti iš puodelio (namuose niekaip nepavyko to padaryti), savarankiškai valgyti, pradėjo daugiau kalbėti. Auklėtojos visada prižiūri, kad vaikas būtų tinkamai aprengtas (nebūtų sukaitęs, jei šalta – uždeda megztuką), dažnai grįžtame namo su “šukuosenom” (beje, namuose rėkia vos pamačiusi šukas). Auklėtojos nuolat informuoja, kaip vaikui sekėsi darželyje (kaip valgė, miegojo, bendravo ir pan.). Džiaugiuosi, kad ypatingas dėmesys yra skiriamas vaikų saugumui. Dėka auklėtojų profesionalumo mano dukra nė karto nebuvo užsigavusi (net namuose ne visada pavyksta to išvengti). Dar kartą noriu padėkoti visam darželio kolektyvui už jų sunkų ir atsakingą darbą!

Sandrutės mama

2016.03.15