Vaikų darželis Pilaitėje

Papilėnų g. 17, Vilnius

Pilaitės darželis įsikūręs Vydūno ir Papilėnų gatvių sankirtoje. Patalpos pritaikytos vaikų poreikiams ir veiklai, spalvotos ir nenuobodžios. Atskirai galima išskirti tam tikras veiklos zonas, kuriose vyksta užsiėmimai : dideliame prieškambaryje vaikučiai ne tik rengiasi, bet ir  organizuoja darbelių parodas, kurios labai džiugina tėvelius, senelius, bei svečius. Turime virtuvėlę, Valgomąjį kambarį, Miego ir žaidimų kambarius, Dailės-teatro- muzikos kabinetą, spalvotą Vonios kambarį.

Kiekvieną dieną einame į lauką, netoliese yra didžiulė pieva ir miškas, kuriame bėgiojame, tyrinėjame, mokomės, klausome ir žaidžiame.​

Vaikų darželis Pašilaičiuose

Gabijos g. 38 – 5, Vilnius

Darželis įsikūręs Gabijos gatvėje, Pašilaičių mikrorajone, šalia Perkūnkiemio. Jaukios ir erdvios grupių patalpos, šviesi ir šilta aplinka, ramios spalvos. Grupių įrengimui naudotos ekologiškos ir natūralios medžiagos. Erdvė pritaikyta vaikų poreikiams, žaidimams bei ugdymo užsiėmimams. Daug judame, būname gryname ore, sveikai maitinamės.