Mūsų dienelė

7.00-8.00 Vaikai atvyksta į ‚,Koriuką“. Labas rytas!

8.00-8.30 Ryto mankšta.

8.30-9.00 Ryto ratas, dienos veiklos aptarimas.

9.00-9.30 Pusryčiai.

9.30-10.30 Užsiėmimai: dailės, muzikinio ugdymo, teatro, konstravimo, skaičiavimo ir kiti.

10.30-11.30 Žaidimai ir pasivaikščiojimai lauke.

11.30-12.30 Pasiruošimas pietums. Pietūs.

12.30-13.00 Poilsio metas, pasakos skaitymas.

13.00-15.00 Miegas.

15.00-16.00 Rengiamės, tvarkomės, žaidžiame.

16.00-16.30 Vakarienė.

16.30-17.00 Dienos aptarimas, kaip praėjo diena darželyje ir ką nuveikėme?

17.00-18.00 Žaidimai kieme. Atsisveikiname su draugais ir keliaujame namo.

Ugdymas

Pažinimas

Kiekvienas vaikas kaupia įspūdžius ir patyrimus savaip. Todėl ypač svarbu sukurti jaukią, smalsią ir žaismingą aplinką tiek namuose, tiek darželyje. “Koriuke” nuolat skatiname vaikus pažinti ir tyrinėti aplinką bei pasaulį per mokymąsi ir žaidimus.

Kadangi skirtingose srityse mažieji vystosi skirtingu tempu, siekiame pažinti kiekvieną vaiką (jo poreikius, galimybes, turimą patirtį, pomėgius, charakterio savybes, šeimos savitumą) ir, atsižvelgiant į tai, jį ugdyti.

Žaidimai

Žaidimų metu sudarome galimybę vaikams rinktis veiklas, jų trukmę, draugus, priemones, žaidimo erdves. Atsižvelgiame į konkrečiam vaikui labiausiai tinkančius pasaulio pažinimo ir informacijos priėmimo būdus. Pavyzdžiui, vieni mokosi stebėdami draugus, kiti atsakymus į kylančius klausimus randa aktyviai veikdami – eksperimentuodami, tyrinėdami, žaisdami.

Muzika ir pilietiškumas

Meninio ugdymo mokytoja Renata  organizuoja vaikų muzikinį ugdymą, renginius ir šventes. Taip pat labai didelį dėmesį skiria tautos tradicijų puoselėjimui, pilietiškumui, kultūros paveldo pažinimui. Darželyje rūpinamės, kad vaikai brangintų liaudies tradicijas, jų nepamirštų ir gerbtų.

Piešimas

„Dailei nėra ribų“ užsiėmimuose vaikams maišyti spalvas padeda mokytojos Virga ir Kristina. Pagrindinis šių užsiėmimų tikslas – vaikų kūrybiškumo skatinimas ir atsipalaidavimas. Piešimas vaikams teikia didelį džiaugsmą ir skatina saviraišką. Puošiame savo „Koriuką“  pačių padarytais darbeliais ir dovanojame juos tėveliams.

Teatras

Darželyje vaikus mokome ir vaidinti bei improvizuoti. Vaikai visada labai laukia teatro stebuklo. Spektaklio aktorių ir publikos susitikimas visada būna  nenuspėjamas ir jaudinantis. Iš rankų į rankas keliauja profesionalų lėlininkų pagamintos lėlės. Teatro popietės mažose širdelėse palieka daug džiaugsmo, juoko, smalsumo, netikėto nušvitimo, įsijautimo ašarų, bei gilaus susidomėjimo pojūčių.