Priėmimo dokumentai

Į „Koriuko“ darželį priimame vaikučius nuo 1.5 metukų.
Visų Vilniuje gyvenančių šeimų vaikai gali lankyti mūsų darželį pigiau!

Priėmimo į darželį dokumentai:

– Darželio sutartis;

– Trišalė sutartis ir pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą;

– Medicininė pažyma (Forma Nr.027-1a);

– Gimimo liudijimo kopija.

Apie darželio maitinimą

“Koriuko” valgiaraštį sudaro dietologas ir tvirtina Visuomenės sveikatos centras. Mūsų ugdymo įstaigoje maitinimą užsisako ir alergiški, ir nevalgantys tam tikrų produktų vaikai.

Vaikui susirgus ar dėl kitų priežasčių neatvykus į “Koriuką” ir apie tai informavus auklėtojas iki 8.40 val., maistas nėra užsakomas ir už jį mokėti nereikia.

Kiekvienai vaikų grupei tiekiamas šviežias maistas individualiuose terminiuose induose iš įmonės, kuri gamina mums maistą. Pagal pieno produktų vartojimo programą „Pienas vaikams“, kiekvienas vaikas „Koriuke“ kasdien gauna rekomenduojamą pieno ar pieno produktų normą.

Negeriami gazuoti gėrimai. Sultys ir kiti saldūs gėrimai geriami tik retsykiais (kai kurių gimtadienių metu). Pagrindinis „Koriuko“ gėrimas – vanduo.

Kainos

Vaiko ugdymas ir priežiūra su papildomais užsiėmimais.

Ugdymo ir priežiūros mokestis.
Pilna diena – 280 €, pusė dienos – 200 €.

Maitinimo kaina.
Pilna diena – 7,50 €, pusė dienos – 6,50 €.

Darželis dalyvauja vaisių bei pieno programose, tad visi užkandžiai tarp maitinimų – nekainuoja.
Alergiški vaikai maitinami pagal individualų valgiaraštį. Tokiu atveju maitinimo kaina yra derinama individualiai.

Papildomi užsiėmimai: anglų kalba, muzika, sporto pamokėlės ir keramika.

Kainos nurodytos jau pritaikius Savivaldybės kompensaciją.

Mokėjimo tvarka

Stojamasis mokestis mokamas, iki pradedant lankyti „Koriuko“ darželį, ir yra negrąžinamas. Mėnesio mokestis turi būti sumokamas iki 5 mėnesio dienos.

Mokestis nėra grąžinamas, jei vaikas nelanko „Koriuko“ darželio dėl ligos ar šeimyninių priežasčių. Maitinimo mokestis mokamas tik už tas dienas, kai vaikas lankė darželį. Vaikui susirgus ir apie tai iš anksto pranešus auklėtojoms (galima informuoti sms pranešimu), maistas nėra užsakomas ir už jį mokėti nereikia.